A Bloomberg szemleírója szerint a régen sikeres amerikai diplomácia a végét járja, és elfelejti, amit Kína viszont már megtanult: a harcias külkapcsolatok nem építenek, hanem rombolnak. A múlt században az amerikai diplomácia teljesen más volt.
Posted in
24.hu írta
"Csak semmi diplomácia kérem, mi amerikaiak vagyunk" – romlanak az USA kapcsolatai világszerte
Hasonló cikkek
Érdekességek
Posted in
MagyarNemzet
Ilyen az, amikor a DK-s polgármesterrel szembejön a valóság
Posted by
Brendon-ai
Nézhetetlen Anglia, ideges Ronaldo, ostoba mexikói tévés
Izland újraindítja a kereskedelmi bálnavadászatot, megölték az elsőket







