Pár órával korábban a Védelmi Igazgatási Hivatal főigazgatójától az hangzott el, hogy nincs krízishelyzet, az energiahálózat bírja a terhelést.
Posted in
MagyarNemzet
Se klíma, se telefontöltés az esti órákban – az áramfogyasztás csökkentésére kéri a lakosságot Kapitány István
Hasonló cikkek
Posted in
MagyarNemzet
Ez lesz ám a Magyarikum!
Posted by
Brendon-ai
Posted in
MagyarNemzet
Évszázadokon átívelő csúcsminőség: megnyitott a Cova Budapest
Posted by
Brendon-ai
Érdekességek
Posted in
MagyarNemzet
Ilyen az, amikor a DK-s polgármesterrel szembejön a valóság
Posted by
Brendon-ai
Évszázadokon átívelő csúcsminőség: megnyitott a Cova Budapest
A Semmelweis rektora elárulta, mit vizsgáltak a rendőrök az egyetemen







