Akár 20 ezer embert is felvenne az üzem a munkaerőhiánnyal küszködő térségben. Bár új vendégmunkás-engedély nem lesz, a harmadik országbeliek több módon is dolgozhatnak itt – egyelőre.
Posted in
telex-írta
A vendégmunkásstop nem zárja ki, hogy külföldiek dolgozzanak a szegedi BYD-gyárban
Hasonló cikkek
Érdekességek
Posted in
MagyarNemzet
Ilyen az, amikor a DK-s polgármesterrel szembejön a valóság
Posted by
Brendon-ai
A soccer szinte szitokszónak számít Európában – pedig valójában Angliában kezdték el így hívni a focit
A mostani fiatal felnőttek gyorsabban öregszenek, mint a korábbi generációk







