Ezer milliárd forint elköltése után gyökeresen megváltozott volna a főváros utóbbi évtizedekben megszokott látképe, és ezeket a terveket senkivel nem egyeztették. Vitézy Dávid miniszter most bejelentette: felülvizsgálják a Hauszmann Program beruházásait, igyekeznek funkciót találni az 50-100 milliárdos épületeknek, köztük a Karmelitának is.
Posted in
telex-írta
Don Batida lépcsője és a kacsalábon forgó palota: a kormány bemutatta, mit terveztek még Orbánék a Várnegyedben
Hasonló cikkek
Érdekességek
Posted in
MagyarNemzet
Ilyen az, amikor a DK-s polgármesterrel szembejön a valóság
Posted by
Brendon-ai
Fél helyett egy évvel hosszabbították meg az uniós gazdasági szankciókat Oroszország ellen
Elias Thorne éppen tönkreteszi az internetet, pedig nem is létezik







