Filmbe illő jelenetekről osztott meg videót a Pest vármegyei rendőrség, egy lángoló autó látható rajta, amely egy benzinkúton parkolt le.
Az eset még múlt pénteken történt, az M0-s autóúton, Szigetszentmiklós környékén. A hatóságok közlése szerint a sofőr azért hajtott ki a benzinkútra, mert már út közben érzékelte, hogy baj van, a motortér már ekkor füstölni kezdett. A kúton a sofőr kiszállt a járműből, amely pillanatokkal később kigyulladt.
„A tűz hatására az autó magától gurulni kezdett, és a töltőállomás bejárata előtt elhelyezett promóciós berendezésnek ütközött. Az ütközés következtében az üzlet ablakai betörtek, valamint az árukészletben is kár keletkezett” – írták az esettel kapcsolatban, hozzátéve azt is, hogy a kiérkező tűzoltóknak idejében sikerült megfékezniük a lángokat, így a tűz nem terjedt át sem a töltőállomás épületére, sem a töltőberendezésekre.
Az ügyben a rendőrség szabálysértési eljárást indított.
The post Füstölő motortérrel hajtott ki a benzinkúthoz a sofőr, percekkel később kigyulladt az autó – Videó first appeared on 24.hu.







