A klub egykori legendás játékosa fél év után távozik az edzői posztról. A helyét egy másik madridista, Álvaro Arbeloa veszi át.
Posted in
telex-írta
A Real Madrid szerződést bontott Xabi Alonsóval a Barcelonától elszenvedett vereség után
Hasonló cikkek
Posted in
telex-írta
Sulyok Tamás aláírta az EU-s források hazahozataláról szóló törvényt
Posted by
Brendon-ai
Érdekességek
Posted in
MagyarNemzet
Ilyen az, amikor a DK-s polgármesterrel szembejön a valóság
Posted by
Brendon-ai
Aláírták a szerződést: jöhetnek a használt svájci vonatok Magyarországra
Tízmilliárd forintos program segíti a sajátos nevelési igényű gyermekek fejlesztését célzó intézményeket







