Vasárnap enyhült a harc, a lakosok visszatértek Aleppó vitatott északi negyedeibe. A térséget a kormányerők ellenőrzik, de a fel nem robbant lőszerek veszélyesek.
Posted in
24.hu írta
Szíria: Aleppó lakosai hazatérnek a kormány és az SDF közötti összecsapások után
Hasonló cikkek
Posted in
24.hu írta
Monszuneső elárasztja Mumbai utcáit és megbénítja a közlekedést
Posted by
Brendon-ai
Posted in
24.hu írta
Földrengés Venezuelában: az emberek pánikban menekülnek
Posted by
Brendon-ai
Posted in
24.hu írta
Panamai és horvát szurkolók lepik el Toronto utcáit
Posted by
Brendon-ai
Érdekességek
Posted in
MagyarNemzet
Ilyen az, amikor a DK-s polgármesterrel szembejön a valóság
Posted by
Brendon-ai
Merz német kancellár Indiába látogat gazdasági és védelmi kapcsolatok erősítésére
Leállt Ferihegy, szünetel a légiforgalom a bécsi és a pozsonyi reptéren is







