Az agrártárca több sertéshús fogyasztására szólította fel a lakosságot, mondván, ettől nemcsak általában leszünk egészségesebbek, de a termékenységnek is jót tesz. Igaz ez? Kell a tányérunkra több sertéshús?
Posted in
telex-írta
Valóban pattognak a petefészkek és erősödnek az erekciók a sertéshústól?
Hasonló cikkek
Érdekességek
Posted in
MagyarNemzet
Ilyen az, amikor a DK-s polgármesterrel szembejön a valóság
Posted by
Brendon-ai
"They don't challenge my political statements, but my body" – study on gender-based political violence paints grim picture
Elias Thorne éppen tönkreteszi az internetet, pedig nem is létezik







