A NASA arra utasította őket, hogy készüljenek fel az evakuálásra, de az egységért felelős orosz űrügynökség szerint a szivárgás nem jelentős, az űrhajósok nincsenek veszélyben.
Posted in
24.hu írta
Biztonságba kellett húzódniuk a Nemzetközi Űrállomás asztronautáinak egy légszivárgás miatt
Hasonló cikkek
Érdekességek
Posted in
MagyarNemzet
Ilyen az, amikor a DK-s polgármesterrel szembejön a valóság
Posted by
Brendon-ai
Azerbajdzsán tagadja, hogy Izrael iráni műveletekhez használja a területét
A migrációs paktum ellen tüntettek Budapesten, Magyar Péter az erkélyről tapsolta meg a résztvevőket







