Egy éve omlott le az előtető, amit 16 embert temetett tető alá. Ezrek gyűltek össze az állomás előtt Újvidéken.
Posted in
telex-írta
Gyászolók könnyei és Vučić imája: elkezdődtek az újvidéki állomásomlás megemlékezései
Hasonló cikkek
Posted in
telex-írta
Donald Trump: A Hormuzi-szoros továbbra is nyitva áll
Posted by
Brendon-ai
Posted in
telex-írta
Svédország későn ébredt, Japán volt a boldogabb a döntetlennel
Posted by
Brendon-ai
Érdekességek
Posted in
MagyarNemzet
Ilyen az, amikor a DK-s polgármesterrel szembejön a valóság
Posted by
Brendon-ai
Kanada bocsánatot kért Trumptól a vámellenes Ronald Reagan-reklám miatt
Trump beleütközött a kínai nagy falba







