Budapesten kívül csak Zala és Komárom-Esztergom megyében haladja meg a két százalékot a külföldi munkavállalók aránya, és az adatok alapján nem látszik, hogy tömegesen elvennék a magyarok munkáját.
Posted in
telex-írta
A nagy felfutás után sincs tele Magyarország vendégmunkásokkal
Hasonló cikkek
Posted in
telex-írta
Nagy Ervin: Nem akartam, hogy én legyek a Tisza Eperjes Károlya
Posted by
Brendon-ai
Érdekességek
Posted in
MagyarNemzet
Ilyen az, amikor a DK-s polgármesterrel szembejön a valóság
Posted by
Brendon-ai
Venezuela táncoló ördögei újraélesztik a több évszázados úrnapi rítust
Aki szerint a homoszexualitás csak emberi hóbort, nem találkozott még a kosokkal







