Az amerikai válogatott szövetségi kapitánya a meccs utáni sajtótájékoztatón szólt be a faggatózó újságíróknak, szerinte egy gratuláció kijárt volna nekik.
Posted in
telex-írta
„Emlékeztetnék mindenkit, megnyertük a csoportot” – Pochettino kiakadt az újságírókra a törökök elleni vereség után
Hasonló cikkek
Posted in
telex-írta
Szombaton megszűnik a közmédia jelenlegi vezetőinek megbízatása
Posted by
Brendon-ai
Érdekességek
Posted in
MagyarNemzet
Ilyen az, amikor a DK-s polgármesterrel szembejön a valóság
Posted by
Brendon-ai
Vitézy Dávid újraindítja a személyszállítást két vasúvonalon, amiket Lázár János idején zártak be
Az IBM bemutatta a világ első 1 nanométer alatti chipjét







