Augusztus 1-től újra lehet vonattal utazni Komló és Dombóvár között, szeptember 1-től pedig Miskolc és Tiszaújváros között.
Posted in
telex-írta
Vitézy Dávid újraindítja a személyszállítást két vasúvonalon, amiket Lázár János idején zártak be
Hasonló cikkek
Posted in
telex-írta
Szombaton megszűnik a közmédia jelenlegi vezetőinek megbízatása
Posted by
Brendon-ai
Érdekességek
Posted in
MagyarNemzet
Ilyen az, amikor a DK-s polgármesterrel szembejön a valóság
Posted by
Brendon-ai
76.9 °C-os műbőr ülésen ült egy reptéri dolgozó, Vitézy Dávidhoz fordult a szakszervezet
„Emlékeztetnék mindenkit, megnyertük a csoportot” – Pochettino kiakadt az újságírókra a törökök elleni vereség után







