Egy európai kutatási projekt elindítása Belgiumban körülbelül egy hónap volt. Ugyanez Magyarországon másfél évig tartott. Nem a pénz hiányzott, és nem is az emberek. A különbséget az intézményi működés adta. Ez a magyar tudomány egyik legnagyobb, mégis ritkán kimondott problémája.
Posted in
telex-írta
Nem a pénzhiány a baj, hanem az intézményi bénultság: ezért marad le a magyar tudomány
Hasonló cikkek
Érdekességek
Posted in
MagyarNemzet
Ilyen az, amikor a DK-s polgármesterrel szembejön a valóság
Posted by
Brendon-ai
Nem árulja el Sulyok Tamás, milyen megkereséssel fordult a Velencei Bizottsághoz
24 órás sztrájkot tart a cseh közmédia több ezer dolgozója a kormány tervei miatt







