A visegrádi négyek kormányfőinek gödöllői csúcsát hetek óta optimista nyilatkozatok előzték meg, a tetszhalott V4-et mindenki újra akarja építeni. A csúcson azonban előkerülhetnek ideológiai különbségek és a Beneš-dekrétumok körüli vita is árnyékot vet a teljes újraindításra.
Posted in
telex-írta
Orbán kormányzásának végére kiüresedett a V4, Magyarnak most nagy tervei vannak vele
Hasonló cikkek
Érdekességek
Posted in
MagyarNemzet
Ilyen az, amikor a DK-s polgármesterrel szembejön a valóság
Posted by
Brendon-ai
A világ legnagyobb sárkányfesztiválja 25 ezer sárkánnyal tölti meg a dán eget
Így kezdhetné meg a felzárkózást az intézményi bénultságban szenvedő magyar tudomány







