Hogyan használjunk kevesebb energiát, ha közben senki nem akarja feladni a kényelmét? Hogyan lehetne független energiarendszerünk? Fontos állítások a Magyarország Jövő Időben legújabb adásából.
Posted in
telex-írta
Mindenki elfogadja, hogy a paradicsomnak és a kenyérnek nőtt az ára az elmúlt 13 évben, el kell fogadni, hogy az energia ára is folyamatosan nőtt
Hasonló cikkek
Érdekességek
Posted in
MagyarNemzet
Ilyen az, amikor a DK-s polgármesterrel szembejön a valóság
Posted by
Brendon-ai
Ma volt a valaha mért legmelegebb nap Franciaországban
A poszméhek látása stresszhelyzetben kiélesedik, reakcióidejük pedig csökken







