Közbiztonsági, közlekedési és megélhetési kérdésekben is új javaslatokat terjeszt a Fővárosi Közgyűlés elé a Fidesz–KDNP. A frakció a traffipaxbevételek megosztását, a rendészeti jelenlét erősítését és a taxisok tarifaemelését is napirendre venné.
Posted in
MagyarNemzet
Traffipaxok: az államé a bevétel, a fővárosi Fidesz visszakérné a felét
Hasonló cikkek
Posted in
MagyarNemzet
Megérkezett a Skoda felső polcos, családbarát méretű SUV-modellje
Posted by
Brendon-ai
Posted in
MagyarNemzet
Retteg a Velencei Bizottságtól Magyar Péter
Posted by
Brendon-ai
Érdekességek
Posted in
MagyarNemzet
Ilyen az, amikor a DK-s polgármesterrel szembejön a valóság
Posted by
Brendon-ai
Zsolti bácsi ügy: Füssy Angéla feljelentést tett az őt fenyegető tiszás politikus ellen
Orbán Viktor másodjára is bukta a 24.hu elleni perét







