A Szőlő utcai javítóintézetben történt gyerekbántalmazások és a gyermekvédelem állapota miatt szervezett tüntetést a Tisza Párt. A demonstrálók kevésnek tartják a kormány eddigi lépéseit és esélytelennek látják, hogy a jelenlegi kormány megoldja a gyermekvédelem problémáit.
Posted in
telex-írta
„Ennél lejjebb nincs, mikor a gyerekekkel csinálják ezt”
Hasonló cikkek
Posted in
telex-írta
Kinek mi kell az utolsó csoportmeccseken a továbbjutáshoz?
Posted by
Brendon-ai
Érdekességek
Posted in
MagyarNemzet
Ilyen az, amikor a DK-s polgármesterrel szembejön a valóság
Posted by
Brendon-ai
Ukrajnában komoly fennakadások vannak az áramellátásban és a vízszolgáltatásban
Mit hoz 2026 az olajpiacon?







