Miközben két hazai futballcsapat is bejutott a hétvégén az NB I-be, a nemzeti oldal a bennmaradásért küzd a választás után – hangzott el a Pikk című podcastműsorunkban.
Posted in
MagyarNemzet
Pikk Bayerrel és Ambrózyval- Messze még az NB I. + videó
Hasonló cikkek
Posted in
MagyarNemzet
Röszke ma: a 200 ezres migrációs nyomásból 1700 intézkedés maradt
Posted by
Brendon-ai
Érdekességek
Posted in
MagyarNemzet
Ilyen az, amikor a DK-s polgármesterrel szembejön a valóság
Posted by
Brendon-ai
Sándor Mária elmondta, hogy hol dolgozott az elmúlt tíz évben, és bejelentette, hogy új mozgalmat alapít
Matolcsy György elválik második feleségétől is







